Monday 17 Jun Mon 17 Jun
Tuesday 18 Jun Tue 18 Jun
Wednesday 19 Jun Wed 19 Jun
Thursday 20 Jun Thu 20 Jun
Friday 21 Jun Fri 21 Jun
Saturday 22 Jun Sat 22 Jun
Sunday 23 Jun Sun 23 Jun
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Personal Training KB 16:30 - 17:30 Yoni Tjon 
 
 
 
 
Pump 18:30 - 19:30 Sherida Groenewoud 
Bokszak Training Gemengd 19:00 - 20:00 Dwight Deekman 
 
 
 
 
 
Small Group Personal Training 20:15 - 21:15 Priscilla Davids 
Small Group Personal Training 20:15 - 21:15 Jerrel Oosterlen 
 
 
 
 
 
 
Personal Training KB 14:00 - 15:00 Yoni Tjon 
 
Kick 4 Kids 7-10 jaar 16:15 - 17:15 Jerrel Oosterlen 
 
Kick 4 Kids 10-14 jaar 17:15 - 18:00 Priscilla Davids 
 
Personal Training KB 17:45 - 18:45 Mitchell Lammers 
Zaktraining Ladies Only 18:15 - 19:15 Priscilla Davids 
 
 
 
 
Kickboksen Ladies Only 19:15 - 20:15 Priscilla Davids 
 
 
Small Group Personal Training 20:15 - 21:15 Jerrel Oosterlen 
 
 
 
 
 
 
 
Personal Training KB 14:00 - 17:30 Yoni Tjon 
Small Group Personal Training 14:00 - 15:00 Priscilla Davids 
 
 
 
Personal Training KB 17:30 - 18:00 Yoni Tjon 
 
 
 
Bokszak Training Gemengd 19:00 - 20:00 Damien van Ommeren 
Kickboxen - BEGINNERS 19:00 - 20:00 Andy Oosterling 
 
 
 
Small Group Personal Training 20:00 - 21:00 Priscilla Davids 
Small Group Personal Training 20:15 - 21:15 Ronny Aldoesingh 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kick 4 Kids 7-10 jaar 16:15 - 17:15 Jerrel Oosterlen 
 
Kick 4 Kids 10-14 jaar 17:15 - 18:15 Jerrel Oosterlen 
 
 
Zaktraining Ladies Only 18:15 - 19:15 Sherida Groenewoud 
 
 
 
 
Bokszak Training Gemengd 19:15 - 20:15 Jerrel Oosterlen 
Kickboxen - Advanced 19:30 - 20:00 Noah Apituley 
 
Small Group Personal Training 20:15 - 21:15 Jerrel Oosterlen 
 
Personal Training KB 09:00 - 11:00 Yoni Tjon 
 
 
Small Group Personal Training 11:30 - 13:00 Vera Taihuttu 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Small Group Personal Training 19:10 - 20:10  
 
 
 
 
 
 
Kickboksen Pads training 11:00 - 12:00 Noah Apituley 
Personal Training KB 11:00 - 12:00 Yoni Tjon 
 
BodyPump 12:00 - 13:00 Sherida Groenewoud 
 
Small Group Personal Training 14:00 - 15:30 Vera Taihuttu 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRIT Cardio 11:00 - 11:30 Sherida Groenewoud 
 
 
 
Kickboxing - training 12:30 - 13:30 Jerome Trappenberg